Ověření domény

PODPORA * HOTLINE | 724.11.44.11
ICQ | 98 35 85 84

PŘIHLÁŠENÍ

vybrané REFERENCE

1.3.2013 připravujeme nový dedikovaný server pro společnost Agentura 24 a portál phototv.cz ...

6.2.2012 spuštěn nový server pro hostingový projekt s podporou pro Nette Framework na adrese
www.nette-webhosting.cz ...

1.11.2011 spuštěn nový VPS server pro portál digitalni-tisk.cz ...

5.4.2011 spuštěn nový dedikovaný server pro Centrum digitálních služeb MINO cdsm.cz ...

28.5.2010 spuštěn nový VPS server pro portál kajotpoker.com ...

29.3.2010 spuštěn nový VPS server pro skupinu eshopů firmy solight.cz ...

12.3.2010 spuštěn nový projekt pro podporu odesílání emailů odkudkoliv na světě SMTP server na adrese www.smtp-server.cz ...

1.1.2010 spuštěn nový hostingový projekt s podporou pro Nette Framework na adrese
www.nette-webhosting.cz ...

5.11.2009 spuštěn nový dedikovaný server pro portál požáry.cz ...

1.9.2009 spuštěn nový VPS server pro dodavatele ložisek firmu PK servis ...

7.4.2008 spuštěn VPS server pro firmu Barum Continental ...

23.2.2008 spuštěn VPS server pro firmu Siemens ...

PŘEDINSTALOVANÉ DISTRIBUCE

CentOS

další distribuce na vyžádání

logo vps

Začínám!

RAM: 128MB
HDD: 2GB + 2GB

490,-Kč

 DETAIL   OBJEDNAT 

Základ!

RAM: 256MB
HDD: 4GB + 4GB

690,-Kč

 DETAIL   OBJEDNAT 

Hostuji!

RAM: 448MB
HDD: 10GB + 10GB

990,-Kč

 DETAIL   OBJEDNAT 

Naplno!

RAM: 512MB
HDD: 30GB + 30GB

1490,-Kč

 DETAIL   OBJEDNAT 

Podmínky provozu

Věci které nesmíte dělat na našich VPS

Přetěžovat systémové prostředky - přetěžovat systémové prostředky serveru programy, které nadměrně využívají CPU, internetovou konektivitu, operace s HDD nebo odkládacím prostorem (swap)

Nevyžádané zprávy (tzv. SPAM) - posílat nevyžádané hromadné zprávy, používat neexistující zpáteční emailové adresy, poskytovat otevřený RELAY smtp server pro třetí stranu k rozesílaní SPAMu

Neoprávněný přístup k počítačům třetí strany - pokoušet se neoprávněně nebo nelegálně získat přístup k počítačům nebo sítím třetích stran. Neni povoleno provádět žádné pokusy získat oprávnění k přístupu jiného uživatele nebo k přelstění jakýchkoliv bezpečnostních opatření.

Ostatní nelegální nebo škodící aktivity - jakkoliv poškozovat kohokoliv vč. operačního systému nebo ostatních zákazníků

Používání falešných údajů kontaktů - všechny vámi uvedené údaje musí být pravdivé, nezkreslené a v případě změny aktualizované

Nepovolený obsah - neni dovoleno hostovat IRC, DC++, warez, a ostatní servery podobného typu, je zakázáno hostovat jakékoliv servery s nelegální a neetickou tématikou. (pokud si nejste jisti raději se informujte na naší technické podpoře)

Při zjištění porušení pravidel je VPS-hosting oprávněn takovýto server odpojit, omezit jeho provoz nebo server úplně zrušit a nebo vymáhat způsobenou škodu a to vše může (ale nemusí) bez předchozího upozornění.

Zřeknutí se odpovědnosti

Služba je poskytována tak jak je a nedáváme žádnou záruku na škody které by vá mohli vzniknout provozem vašeho VPS.

Omezení ručení

V případě vymáhání jakékoliv škody nepřesáhne vámi požadovaná náhrada částku za jeden měsíční poplatek za hostingové služby

Fakturace

Fakturace za hostingové služby je prováděna vždy předem na vámi zvolené období se splatností 10dnů. Nejprve je vystavena zálohová faktura, která je vám odeslána emailem a po úhradě obdržíte klasickou fakturu (daňový doklad).

Záruka vrácení peněz

Jako první společnost provozující VPS-hosting na platformě Xen v české republice vám nabízíme záruku, že pokud nebudete s našimi službami spokojeni a my vám nedokážeme nabídnout nápravu můžete během 30 dnů od aktivace služby požádat o vrácení uhrazené částky za hostingovou službu. Záruka se netýká účtů které porušili podmínky provozu služeb a účtů jejichž provoz služeb nebyl uhrazen ve splatnosti faktury.

Záruka provozu

Garantujeme vám, že váš VPS bude přístupný z internetu v průměru 99,9% času (výpadek může být max. cca 43 minut měsíčně). Ze záruky je vyjmuta doba pro běžnou údržbu hostitelského serveru, kterou se zavazujeme dělat v nejnutnějších případech a budeme se snažit ji dělat mimo provozní špičku.

Servisní kredit

Pokud porušíme naši záruku provozu požádejte o servisní kredit. O servisní kredit můžete požádat do 30 dnů od doby kdy jsme porušili naši záruku provozu. Jako omluvu vám Váš servisní kredit navýšíme ještě o 10% a v následující platbě o tuto částku snížíme vaši fakturu. Servisní kredit se nevztahuje na přerušení provozu kvůli nedodržování pravidel provozu.

Zálohování

VPS-hosting zálohuje pravidelně vaše data ale důrazně vám DOPORUČUJEME abyste si prováděli vaše vlastní zálohy dat. K tomuto vám VPS-hosting k vašemu účtu přidavá zdarma zvláštní FTP účet o stejné velikosti jako máte na vašem VPS a zároveň vám zdarma v případě potřeby pomůžeme s nastavením pro automatické pravidelné zálohování vašeho VPS

Zpožděná úhrada

VPS-hosting vám může pokud jste v prodlení s úhradou pozastavit provoz vašich služeb, za obnovení provozu služeb může být účtován poplatek dle ceníku. Pokud ani po pozastavení vašich služeb nedojde k úhradě bude vás VPS zrušen bez možnosti jej obnovit.

Ukončení provozu služeb

Výpovědní doba činí 3 měsíce a počíná běžet od prvního dne měsíce následujícího fakturačního období po doručení výpovědi druhému účastníkovi smlouvy. Ukončení smlouvy ze strany uživatele a odnos HW je možný pouze po uhrazení všech závazků.

Odpovědnost za obsah

Vy jako zákazník jste plně odpovědný za obsah uveřejňovaný prostřednictvím vašeho VPS

Změny podmínek

VPS-hosting je oprávněný tyto podmínky měnit bez předchozího upozornění. Aktuální znění podmínek naleznete na této stránce.

© 2006-2024 SPINARET s.r.o. Webhosting 1990.cz | Tvorba www stránek Joom | SMTP server